Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/Kprofi + Naražeč plochý

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/Kprofi + Naražeč plochý
Objednací kód: KCH01408;NAR01264
Záruka: 24 měsiců
Dostupnost: skladem u dodavatele
Expedice: 2 dny
doprava zdarma ?
19 740,00 Kč s DPH
Původní cena 22 701 Kč
Ušetříte 2 961,00 Kč (13 %)

Výhodné ceny

Akce, slevy, dárky

Doprava nad 2000 Kč ZDARMA

Nízké ceny přepravy

Vysoká dostupnost

Rozloha našich skladů je 1 200 m2

Popis zboží

Jsme autorizovaní prodejci výčepních zařízení Lindr

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/Kprofi + propojovací sada:

Výčepní zařízení KONTAKT 40/K profi svým výkonem 35-40 l/hod., malými rozměry a vzduchovým systémem s regulací otevírá nové možnosti v profesionálním komerčním využití. Chladící výkon průběžný 35-40 l/hod. max. 50 l/hod. (70-100 kvalitně vychlazených piv během 1 hodiny). Tento chladič je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič, molekulový filtr nasávaného vzduchu a především regulátor pracovního tlaku včetně manometru. Pomocí tohoto regulátoru si může uživatel nastavit a přesně seřídit potřebný tlak vzduchu pro daný nápoj v rozmezí 1-3 bary.

Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 5-8 min. od zapnutí přístroje.

Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon. Kompletní konstrukce i šnek jsou vyrobeny z nerez oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chladiče.


2 ks madel umístěné na vrchní části chladiče umožňují snadnější manipulaci.
Chladiče řady KONTAKT byly označeny odbornou veřejností jako pivní chladiče s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

Balení obsahuje: 

  • Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/Kprofi
  • Okapní misku
  • ​2 x výčepní kohout
  • Propojovací sada
  • Naražeč plochý
Výkon chladícího kompresoru 1/5 Hp
Rozměry skeletu 225x330x425 mm
Typ vzduchového kompresoru regulace, 1-3 bar
Hmotnost v kg 30 kg
Počet výčepních kohoutů 2 ks
Výkon (l/hod) To 0 °C / Tk 50 °C 50
Délka chladících smyček 14/14 m

O výrobci

Společnost Lindr si je vědoma kvality českého piva a pivní kultury. Abychom se tímto světovým primátem mohli i nadále pyšnit a pozvednout tuto kvalitu našimi výrobky, používá firma Lindr pouze certifikované materiály a suroviny splňující ty nejvyšší požadavky hygienických a CE norem zaručující  vysokou  kvalitu, spolehlivost, dlouholetou životnost a nestárnoucí hodnotu.

Alternativní zboží